Úvodní stránka>Finanční poradenství>Rychlé půjčky>Půjčky pro nezaměstnané>

Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané spadají pod velkou kategorií půjček, do níž můžeme zařadit i mnoho různých úvěrů. Mohou jejich získat všichni klienti, kteří nemohou prokázat výši svého příjmu. To znamená i důchodci a matky na mateřské dovolené. Půjčky pro nezaměstnané poskytují pouze nebankovní instituce nebo soukromé subjekty. Banka od Vás totiž chce vědět výši Vašich příjmů. Nejprve si tedy objasněte, jaký druh půjčky vlastně chcete, abyste ji následně mohli získat.
Neprokazujte výši svých příjmů
Když se chcete bavit o typech půjček, které můžete využít, tak tady budou vždy půjčky jejichž hlavním specifikací to, že se poskytují bez doložení výše vašich příjmů. Takové půjčky pro nezaměstnané dnes poskytuje většina nebankovních institucí a firem. Nevýhodou této půjčky je však to, že je na ni uvaleno mnohem větší úroková sazba, jako na běžné bankovní půjčky.
Maximální výše půjčky pro nezaměstnané
Neméně podstatným omezením je také výška půjčené částky, která se při půjčkách pro nezaměstnané pohybuje maximálně na hranici 200 000Kč.. Ačkoliv to nejsou zanedbatelné peníze, určitě byste  často ocenili i vyšší částku. Bohužel v takovém okamžiku je nejhorší to, že v případě neschopnosti dokladovat své příjmy se budete muset spokojit s tím, co vám nabízejí. 

Vyhledáme za Vás nejvhodnější formu půjčky. V případě zájmu klikněte sem.

více

Sjednání schůzky

více

Kalkulačka pro investiční fondy