Úvodní stránka>Finanční poradenství>Rychlé půjčky>Půjčky online>

Půjčky online

Koho by bavilo běhat po pobočkách bank nebo nebankovních společností, když se vše dá vyřešit snadno z pohodlí domova. Pro někoho je internet velká a zároveň i nesmírně složitá neznámá. Formuláře, které Vám umožní vyřídit půjčku online jsou opravdu jednoduché. Jediné co potřebujete je počítač nebo mobilní telefon připojený k internetu a pár minut na vyplnění.
Půjčky online v bankách
I když to byla ještě před pár lety věc nevídaná, dnes už i banky zahrnuly do své nabídky půjčky online, protože i pro ně je to pochopitelně snazší. Přijde jim jeden formulář, který prověří, podívají se do bankovního registru a mohou začít úvěr zpracovávat, případně si požádají o dodatečné potvrzení příjmů apod.. Na druhé straně jsou banky stále velmi opatrné a tak je jejich nabídka na internetu velmi omezená. Najdete zde pouze půjčky pro nižší částky s poměrně krátkou dobou splatnosti. Jejich výhodou je však to, že vám poskytnou velkou jistotu. Instituce je pod státním dohledem a také úroky jsou výrazně nižší než při nebankovních alternativách. Pokud vám nevadí delší čekací doba, tak jsou půjčky online z banky rozhodně lepší volba.
Nebankovní půjčky online
Když se řekne půjčky online, každému se pochopitelně vybaví spíše ty z nebankovních společností, které na pohodlí při vyřizování v mnoha případech přímo lákají. Je pro ně typická rozsáhlejší nabídka, když nebankovní společnosti obecně více riskují a také jsou více individuálně v přístupu ke svým klientům. Často se však zdůrazňují mnohem vyšší úroky, které nebankovní půjčky online prokazatelně mají. Oproti bankám zaplatíte o několik procent více. Na druhou stranu můžete vaše peníze získat i do druhého dne, co se vám v bance nikdy nestane. Pokud potřebujete peníze především rychle a nehledáte značné částky, ale spíše krátkodobé úvěry tak zkuste naše online půjčky.
Na co si dát pozor
Internet je mocné médium, jehož obsah je v mnoha případech dílem reklamních expertů. Pokud budete hledat v nabídkách půjčky online, často bude prvním s čím se setkáte výrazná úvodní stránka plná lákavých vět a čísel. Jedná se ale o marketingový tah, na který byste neměli naletět. Právě půjčky online jsou typické skrytými poplatky, o kterých se můžete dozvědět až po podpisu smlouvy, což by vás mohlo mrzet ještě dlouho poté. Vždy si předem dokonale zobrazte všechny dokumenty a především ceníky, které dává společnost k dispozici, přestože se obvykle na stránkách objevují, ale obvykle malým písmem. Pokud si nebudete něčím jisti, vždy se ptejte. Půjčky online se vás sice nebudou snažit vypálit nebo zavést někam, kam nechcete, ale neznalost neomlouvá a tak se snažte být o všem informován. Alespoň základní znalost bankovní terminologie je nevyhnutelná. Půjčky online vám sice mohou vytáhnout doslova trn z paty, ale při jednáních musíte být opatrný.

Vyhledáme za Vás nejvhodnější formu půjčky. V případě zájmu klikněte sem.

více

Sjednání schůzky

více

Kalkulačka pro investiční fondy